پنجشنبه 30 فروردین 1403
صنعت و تجارت

حاتمی: شبکه مافیایی اطراف وزیر جهاد کشاورزی پاکسازی شود

حاتمی: شبکه مافیایی اطراف وزیر جهاد کشاورزی پاکسازی شود

نماینده مردم خداآفرین، کلیبر و هوراند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه تخصیص اعتبارات در سفرهای استانی ریاست جمهوری خواستار در اولویت قرار گرفتن محرومیت‌ها بر طرح‌های نیمه تمام شد.

 حسین حاتمی، نماینده خداآفرین، کلیبر و هوراند در جلسه روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهوری اظهار کرد: در سفرهای استانی بخشی از اعتبارات و تخصیص ها باید بر اساس میزان محرومیت ها باشد نه پروژه های نیمه تمام چراکه پروژه‌های نیمه تمام معمولاً در شهرستان های برخوردار وجود دارند؛ آقای رئیس جمهور محرومیت را به مظلومیت تبدیل نکنید.

وی همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: از آقای ساداتی نژاد می خواهم که شبکه مافیای پیرامون خود را پاکسازی کند؛ علت اینکه توزیع نهاده‌های دامی و غیره سامان نمی‌یابد را در همین شبکه جستجو و تلاش کنید به معنای واقعی کلمه وزیر باشید نه نردبان ترقی شبکه مافیایی.

حاتمی در تذکر دیگری به رئیس جمهوری با انتقاد از سرعت کند انتصابات در مجموعه‌های اقتصادی خاطر نشان کرد: شاهد آهنگی کند در انتصابات به ویژه در مجموعه هلدینگ‌های اقتصادی هستیم؛ چندین هلدینگ و مجتمع تولیدی و اقتصادی بجای حضور ۵ عضو هیئت مدیره تنها با حضور دو عضو هیئت مدیره و بعضاً با حضور سرپرست مدیریت می‌شوند؛ آقای رئیس جمهوری به دولتمردان خود یادآور شوید که رسالت اصلی‌شان کشورداری است، نه تیم داری.

منبع: ایسنا

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید