چهارشنبه 27 تیر 1403
اقتصاد ایران

آغاز شماره‌گذاری خودروهای داخلی با مدل ۱۴۰۳

آغاز شماره‌گذاری خودروهای داخلی با مدل ۱۴۰۳

جزئیات شماره‌گذاری خودروهای داخلی با مدل ۱۴۰۳ اعلام شد.

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: از فردا، آن دسته از خودروهای تولید داخل که از کارخانه ترخیص شوند، با مدل سال ۱۴۰۳ سند زده و شماره‌گذاری می‌شوند.

 

سردار تیمور حسینی، رئیس پلیس راهور فراجا در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، درباره شماره‌گذاری خودروهای نوشماره گفت: ما هر سال به دو دلیل عمده که یکی برای حمایت از مصرف کننده و دوم حمایت از تولیدکننده در صنعت خودرو است، از حدود یک یا دو ماه قبل از سال بر اساس تولید خودرو، مدل جدید و در واقع سال آینده را برای خودروها اعمال م‌ کنیم.

 

او افزود: امسال نیز همانند سال‌های گذشته، از فردا «دوشنبه، ۲۳ بهمن ماه»، تولیدات خودروهای داخلی به مدل ۱۴۰۳ شماره و سند زده می‌شوند.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: خوشحال هستیم که ما هم در پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا سهم کوچکی در این گردهمایی بزرگ ایفا می کنیم. مثل همیشه مردم ایران در یک فضای با نشاط و مملو از اتحاد و همدلی در سالروز انقلاب اسلامی حضور پر شور دارند.

 

او با اشاره به ماموریت بزرگ پلیس راهور در این مراسم بزرگ گفت: ما هم خوشحالیم سهم کوچکی در این اجتماع بزرگ داریم و در کنار مردم هستیم. همکاران بنده از روزهای قبل نسبت به برنامه ریزی و تدوین طرح‌های مورد نیاز برای اجرای این ماموریت بزرگ در سراسر کشور حضور پررنگی داشته‌اند.

 

رئیس پلیس راهور فراجا افزود: ماموران راهنمایی و رانندگی در مراسم ۲۲ بهمن ماموریت خطیری را بر عهده دارند که ایجاد محدودیت‌ها، دسترسی‌ها، تسهیل برای تردد سایر شهروندان و مشخص کردن محل توقف وسایل نقلیه مختلف اعم از خودرو و موتورسیکلت‌ها از جمله آنها است که اگر این اقدامات نبود، اجرای این مراسم با مسائل و مشکلاتی در حوزه ترافیک روبه‌رو می‌شد.

 

منبع: ايسنا

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید