بازار

بازار مرغ به کدام سو می‌رود؟

بازار مرغ به کدام سو می‌رود؟

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ اهواز گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده در بازار مرغ، به آینده این بازار خوشبین نیستم و تقریبا وضعیت آینده بازار مرغ نامعلوم است.

سیداصغر حسینی‌بهارانچی با اشاره به افزایش قیمت مرغ در بازار اظهار کرد: هر کیلوگرم مرغ بین ۳۶ تا ۳۷ هزار تومان به دست فروشندگان می‌رسد که این افزایش قیمت به دلیل کمبود جوجه یک‌روزه و کاهش میزان تولید مرغ در بازار است.  

وی افزود: با توجه به شرایط به وجود آمده در بازار مرغ، به آینده این بازار خوشبین نیستم و تقریبا وضعیت آینده بازار مرغ نامعلوم است.  

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ اهواز تصریح کرد: با توجه به وضعیت موجود در بازار مرغ، بعید است که قیمت مرغ در آینده کاهش یابد.

حسینی‌بهارانچی با اشاره به قیمت مصرف‌کننده مرغ ادامه داد: فروشندگانی که با وجدان هستند مرغ را به قیمت ۳۷ تا ۳۸ هزار تومان و فروشندگانی که وجدان کمتری دارند مرغ را به قیمت ۳۹ هزار تومان و یا بیشتر در بازار می‌فروشند.

وی با اشاره به تاثیر توزیع مرغ منجمد در بازار عنوان کرد: اگر مرغ منجمد به طور مداوم در بازار توزیع شود می‌تواند روی قیمت مرغ کشتار روز تاثیرگذار باشد.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ اهواز با اشاره به قیمت مرغ منجمد در بازار افزود: هر کیلوگرم مرغ منجمد دولتی در بازار، ۱۹ هزار و ۹۰۰ تومان است و قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد آزاد به طور متوسط بیش از ۳۲ هزار تومان است.

 

منبع: ایسنا

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید